Millionavtale for Vipers Kristiansand! – Vipers

Millionavtale for Vipers Kristiansand!

Umbro blir ny utstyrsleverandør i 2016/2017!

– Største kontrakten i klubbens historie, sier daglig leder i Vipers Kristiansand Terje Marcussen.
Vipers Kristiansand og Scan Trade AS ved Umbro satser stort de neste 4 årene.
– Vi er utrolig glade for at vi nå kan jobbe sammen. Avtalen vi har signert vil bidra til et stort løft for begge parter og vi ser frem til mange gode år med fremragende resultater sammen med Vipers, sier daglig leder i Scan Trade AS Christoffer Sæther.
– Vipers Kristiansand er en av landets mest ambisiøse håndballklubber og det er naturlig at to Sørlandsbedrifter jobber sammen for å satse mot nye høyder. Dette er den største kontrakten i klubbens historie, sier daglig leder i Vipers Kristiansand Terje Marcussen.
Les mer.. http://www.fvn.no/sport/xhandball/Scan-Trade-har-signert-millionavtale-med-Vipers-2962191.html